Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna

  • 200 m²

Om van uw vakantie in Nice te genieten, verblijf in Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna Nice appartementen, gelegen op 5 minuten lopen van de Alsace-Lorraine en op afstand van 2 km tot de Colline du Château. Dit appartement verwelkomt gasten met een bubbelbad en een sauna en ligt niet ver van Villa Massena.

Dit appartement is voorzien van airconditioning, en biedt een kleedruimte, evenals uitzicht over de stad. Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement is uitgerust met een complete keuken.

Het appartement ligt op 750 meter van het treinstation Gare de Nice-Ville en op 10 minuten wandelen van Cinema Rialto. De Galeries Lafayette ligt binnen een paar straten van deze accommodatie. Guiglia bushalte is net om de hoek bij Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartementen verwijderd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna Nice
New - Golden Square - Large One-Bedroom - Air-Conditioning - Parking
Mobiele prijsaanbieding

New - Golden Square - Large One-Bedroom - Air-Conditioning - Parking

9.7
Voortreffelijk 3 beoordelingen
39 m van de accommodatie
Appartement - Carre D'Or
Mobiele prijsaanbieding

Appartement - Carre D'Or

106 m van de accommodatie
Herold - Ac, Balcony, 2 Pers
Mobiele prijsaanbieding

Herold - Ac, Balcony, 2 Pers

7.3
Goed 30 beoordelingen
115 m van de accommodatie
USD 131 USD 118
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger

    Recreatie

    • Spa centrum
    • Sauna
    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Kleedruimte
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 10:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06088041856SB
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement te vinden?
      Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement is naast Villa Massena gelegen.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Nice een bezoek brengt aan Casino Supermarché (350 m) en de Place Masséna op 16 minuten lopen van Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement?
      Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Victor Hugo en Armand restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een keuken in Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement?
      Bij Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna appartement vinden gasten een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • ❓
      Biedt het appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van het appartement openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Nestor&Jeeves - Julianna Rooftop - Jacuzzi - Sauna Nice

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten